м. Київ Показати на карті
 Вибір будинку

Банк «АРКАДА» та ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» пропонує квартири в новому індустріальному будинку «МАРІЧЕЙКА» (ж/б №7) у ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», що будується на території мікрорайонів 1,2, 2а житлового масиву «Осокорки-Центральні» у Дарницькому районі м.Києва.

Проектом передбачено 27-ти поверховий односекційний житловий будинок з одно-, дво- та трикімнатними квартирами з опорядженням та дворівневими квартирами без опорядження. Кількість квартир у будинку - 250.

Загальна площа квартир:

  • однокімнатні квартири – 36,41 м², 36,60 м²;
  • двокімнатні квартири – 53,70 м2,  63,20 м²;
  • трикімнатні квартири – 74,60 м2;
  • дворівневі квартири.

Кожний житловий будинок у житловому масиві «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» матиме своє ім'я, пов'язане з назвами відомих озер і лиманів України. Якісь із цих назв прийшли до нас із сивої давнини, якісь виникли відносно нещодавно, але всі вони є частиною історії нашої прекрасної України.

Ж/б №7 отримав назву «МАРІЧЕЙКА». Озеро МАРІЧЕЙКА - озеро льодовикового походження з романтичною дівочою назвою, овіяною легендами, розташувалося в Українських Карпатах, у масиві Чорногора, в межах Верховинського району Івано-Франківської області. За своєю величиною у 10 тисяч квадратних метрів водойма займає друге місце у Чорногірському масиві. Через свою видовжену форму озеро нагадує велетенську краплину роси, яка застигла серед густих смерекових лісів