м.Київ, вул.Маршала Малиновського Показати на карті
 Вибір будинку

Банк «АРКАДА» та ТОВ «Будеволюція» пропонує новий житловий будинок «Гранд» по вул. Маршала Малиновського, 4, який будується в одному з найсучасніших та престижних  районів міста Києва.

Оболонь — це історичний район міста Києва, що розташований на правому березі Дніпра. Територія Оболоні межує з чистими озерами та Дніпром.

Тут зосереджені всі переваги міського життя, а саме:

  • зручне транспортне сполучення — поряд станції метро «Оболонь» та «Мінська», а також зупинки громадського транспорту;
  • розвинена інфраструктура: близько розташовані супермаркети, дитячі навчальні заклади, а також медичні та адміністративні центри;
  • на Оболонській набережній розташовані затишні кафе та ресторани, де можна приємно провести вільний час, поспілкуватися з друзями та насолодитися чудовими краєвидами і приємною атмосферою європейського духу сучасного міста;
  • ще однією перевагою являється те, що неподалік знаходиться найбільший в Києві торгівельно-розважальний центр «Дрім Таун» в якому зосереджено безліч магазинів та кафе. А для прихильників активного відпочинку тут знаходяться льодовий каток, роллердром, боулінг, а також найбільший в Європі критий аквапарк «Юрського періоду».

Житловий будинок «Гранд» повністю відповідає сучасним технологіям будівництва, має вдале планування квартир, а також власний підземний паркінг. Благоустрій прибудинкової території передбачає наявність дитячих та спортивних майданчиків.

Житловий будинок «Гранд» стане для Вас та вашої родини місцем, де Вам буде комфортно, зручно та затишно.