«КВАРТИРА ДЛЯ ГЕРОЯ» у ж/м "ПАТРІОТИКА"

11.04.2016

Для учасників АТО та членів сім’ї загиблих учасників АТО, які уклали Договір ФФБ після 28.03.2016 р. на інвестування квартири у ж/б «АЮ-ДАГ» (№3) ; ж/б «СОРОЧИНСЬКИЙ» (№4) ; ж/б «ВІННИЧКА» (№5) ; ж/б «СТЕПОВИЙ» (№6) ; ж/б «СІВЕРЩИНА» (№8) ;  ж/б «АЗОВСЬКИЙ» (№9) ; ж/б «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ» (№10) ; ж/б «ДУБРОВИЦЯ» (№11) ; ж/б «ГАЛИЦЬКИЙ» (№12) ;  ж/б «ЧЕРЕМОШ» (№13) ; ж/б «ТРИПІЛЛЯ» (№14) ; ж/б «ОЛЬВІЯ» (№18) ж/б «ВЕРХОВИНА» (№25) ж/б «ЛЬВІВСЬКИЙ» (№26) ; ж/б «ГОРИНЬ» (№29) ; "БУКОВИНА" (№24); "ПОЛІССЯ" (№15) ж/м «ПАТРІОТИКА»  на всі платежі діє знижка -  10%.

В Програмі лояльності «КВАРТИРА ДЛЯ ГЕРОЯ» може взяти участь учасник АТО та члени сім’ї загиблого учасника АТО за наявності оригіналів документів:

1) для учасника Антитерористичної операції:

-          Довідка про безпосередню участь у АТО або

-          Довідка про безпосередню участь у АТО, забезпеченні її проведення і захисті незалежності України або

-          інші документи, що підтверджують  безпосередню участь особи у АТО;

2) для члена сім’ї загиблого учасника Антитерористичної операції:

-          Документи, що підтверджують родинні зв’язки з учасником АТО (Свідоцтво про народження учасника АТО, Свідоцтво про одруження, Свідоцтво про народження дітей, тощо)

            та

-          Посвідчення члена сім’ї загиблого або

-          Свідоцтво про смерть учасника АТО та Довідка про безпосередню участь у АТО або Довідка про безпосередню участь у АТО, забезпеченні її проведення і захисті незалежності України загиблої особи або  інші документи, що підтверджують  безпосередню участь загиблої особи у АТО.

 

Строк дії Програми лояльності: з 09.04.2015 р. по 31.12.2022 р. (включно).

Примітка. Програма лояльності діє до введення житлового будинку в експлуатацію та при наявності у ньому квартир на інвестування.

 

Детальна інформація за телефоном: (044) 254-22-22

 

Слава Україні! Героям Слава!