«КВАРТИРА ДЛЯ ГЕРОЯ» у ж/м «ПАТРІОТИКА»

17.05.2016

Для учасників АТО та членів сім’ї загиблих учасників АТО, які уклали Договір ФФБ після 28.03.2016 р. на інвестування квартири у  ж/б «ПОЛІССЯ» (№15) ; ж/б «АСКАНІЯ» (№16) ; ж/б «ПОЛОНИНА» (№17) ж/б «КОДАЦЬКА ФОРТЕЦЯ» ;  ж/б "БОГУСЛАВ" (№20)ж/б «СЛОБОЖАНЩИНА» (№21)  ; ж/б «ВИЖНИЦЯ» (№22)  ; ж/б «СИНЕВИР»(№23) ; ж/б «ЛЬВІВСЬКИЙ» (№26) ; ж/б «ЗБАРАЖ» (№27) ж/б «СВІТЯЗЬ» (№30) ; «ДЕРИБАСІВСЬКИЙ»(№31) «БАТУРИН»(№32); «ХОРТИЦЯ»(№33); «ЧИГИРИН»(№34) ж/м «ПАТРІОТИКА»  на всі платежі  діє знижка -  10%.

В Програмі лояльності «КВАРТИРА ДЛЯ ГЕРОЯ» може взяти участь учасник АТО та члени сім’ї загиблого учасника АТО за наявності оригіналів документів:

1) для учасника Антитерористичної операції:

-          Довідка про безпосередню участь у АТО або

-          Довідка про безпосередню участь у АТО, забезпеченні її проведення і захисті незалежності України або

-          інші документи, що підтверджують  безпосередню участь особи у АТО;

2) для члена сім’ї загиблого учасника Антитерористичної операції:

-          Документи, що підтверджують родинні зв’язки з учасником АТО (Свідоцтво про народження учасника АТО, Свідоцтво про одруження, Свідоцтво про народження дітей, тощо)

            та

-          Посвідчення члена сім’ї загиблого або

-          Свідоцтво про смерть учасника АТО та Довідка про безпосередню участь у АТО або Довідка про безпосередню участь у АТО, забезпеченні її проведення і захисті незалежності України загиблої особи або  інші документи, що підтверджують  безпосередню участь загиблої особи у АТО.

 

Строк дії Програми лояльності: з 09.04.2015 р. по 31.12.2022 р. (включно).

Примітка. Програма лояльності діє до введення житлового будинку в експлуатацію та при наявності у ньому квартир на інвестування.

 

Детальна інформація за телефоном: (044) 254-22-22

 

Слава Україні! Героям Слава!