«КВАРТИРА ДЛЯ ГЕРОЯ» у ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»

14.05.2018

Для учасників АТО та членів сім’ї загиблих учасників АТО, які уклали Договір ФФБ після 15.05.2018 р. на інвестування квартири у ж/б «НЕБРЕЖ» (№4)ж/б «ВИРЛИЦЯ»(№6)ж/б «МАРІЧЕЙКА» (№7)ж/б «СИВАШ»(№9) , ж/б «ЛЕБЕДИН» (№14) ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» на всі платежі діє знижка - 10%.

В Програмі лояльності «КВАРТИРА ДЛЯ ГЕРОЯ» може взяти участь учасник АТО та члени сім’ї загиблого учасника АТО за наявності оригіналів документів:

1) для учасника Антитерористичної операції:

-          Довідка про безпосередню участь у АТО або;

-          Довідка про безпосередню участь у АТО, забезпеченні її проведення і захисті незалежності України або;

-          інші документи, що підтверджують  безпосередню участь особи у АТО;

2) для члена сім’ї загиблого учасника Антитерористичної операції:

-          Документи, що підтверджують родинні зв’язки з учасником АТО (Свідоцтво про народження учасника АТО, Свідоцтво про одруження, Свідоцтво про народження дітей, тощо)

            та

-          Посвідчення члена сім’ї загиблого або;

-          Свідоцтво про смерть учасника АТО та Довідка про безпосередню участь у АТО або Довідка про безпосередню участь у АТО, забезпеченні її проведення і захисті незалежності України загиблої особи або  інші документи, що підтверджують  безпосередню участь загиблої особи у АТО.

 

Строк дії Програми лояльності: з 09.04.2015 р. по 31.12.2022 р. (включно).

Примітка. Програма лояльності діє до введення житлового будинку в експлуатацію та при наявності у ньому квартир на інвестування.

 

Детальна інформація за телефоном: (044) 254-22-22

 

Слава Україні! Героям Слава!