Prev Next
 • АТ АКБ «АРКАДА» увійшов до складу постійних членів Асоціації «Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати» (ICC Ukraine).
  В березні 2019 року проект ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» став переможцем  форуму  «Муніципальна стратегія Києва» у номінації «Урбаністика» та довів що є кращим серед представлених і заслуговує на визнання, як будівництво.
  Введено в експлуатацію та передано під заселення житловий комплекс «КАССІОПЕЯ», що збудований у Дніпровському районі міста Києва. Житловий комплекс «КАССІОПЕЯ» це односекційний монолітно-каркасний 26-поверховий будинок та один чотирисекційний монолітно-каркасний будинок (20 – 26 поверхів) з підземними паркінгами, вбудованими приміщеннями соціального призначення, дитячими та спортивними майданчиками, майданчиками для відпочинку, гостьовими автостоянками. Загальна кількість квартир – 686. Загальна кількість місць у підземних паркінгах – 238.
  У жовтні 2019 року банк «АРКАДА» став партнером Київського міжнародного економічного форуму 2019 «КМЕФ 2019» та в рамках форуму прийняв участь у панельній дискусії «Приватні інвестиції: кому довірити кошти».
  Банк «АРКАДА» таIndustrial Innovation Group підписали Меморандум про створення фінансово-промислового альянсу. Банка «АРКАДА» разом з ОАЄ запускають перший в Україні блокчейн даних і вимірну одиницю «ОдІн» як основу мобільної платформи «Електронна Україна».
  Рейтинговий комітет Національного рейтингового агентства «Рюрік» оновив кредитний рейтинг АТ АКБ «АРКАДА». В результаті розгляду кредитного рейтингу АТ АКБ «АРКАДА» від 06.11.2019 - підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг інвестиційного рівня uaBBB- з прогнозом рейтингу "стабільний" за Національною рейтинговою шкалою.
  З 12 грудня 2019 року Ковальчук Тетяну Миколаївну призначено  на посаду Голови Правління АТ АКБ «АРКАДА».
 • Введено в експлуатацію 7 житлових будинків у житловому масиві «ПАТРІОТИКА» та житловий будинок №2 (1 секція, 2 секція) у житловому комплексі «КАССІОПЕЯ» про що свідчать отримані сертифікати відповідності, видані Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

  Житловий масив «ПАТРІОТИКА» став переможцем в номінації «Кращий житловий масив» Всеукраїнської будівельної премії IBUILD, яку запровадила Конфедерація Будівельників України.

  Розпочато нову накопичувальну програму – «ЖИТЛОВА СКАРБНИЧКА» для громадян України віком від 16-ти років.

  Рейтинговий комітет агентства "Кредит-рейтинг" оновив кредитний рейтинг ПАТ АКБ «АРКАДА». В результаті оновлення було підвищено довгостроковий кредитний рейтинг до рівня uaВВВ+ з прогнозом рейтингу "стабільний"  за Національною рейтинговою шкалою.

  Відкрито перший дитячий садочок у житловому масиві «ПАТРІОТИКА» та загальноосвітню початкову школу у житловому комплексі «МОЛОДІЖНИЙ КВАРТАЛ».

 • • Програмі інвестування житлового будівництва, яку першим в Україні запропонував банк «АРКАДА» -- 20 років.

  • Агентство "Кредит-рейтинг" оновило кредитний рейтинг ПАТ АКБ "АРКАДА" – підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг інвестиційного рівня uaВВВ з прогнозом рейтингу "стабільний"  за Національною рейтинговою шкалою.

  • Відкрито нове відділення банку «АРКАДА» у м. Києві в Голосіївському районі.

 • • 23 червня 2013 року Банк "АРКАДА" відзначив свій 20-рiчний ювілей.  Київська обласна рада висловила подяку колективу ПАТ АКБ "АРКАДА" за значний внесок у реалізацію державної грошово-кредитної політики, розвиток банківської справи, активну участь у вирішенні житлових питань мешканців Київської області, та з нагоди 20-тої річниці з дня заснування Акціонерного комерційного банку "АРКАДА".


  • Депозитарна установа ПАТ АКБ «АРКАДА» отримала дві нові ліцензії Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної депозитарної діяльності: депозитарна діяльність депозитарної установи — серія АЕ № 263239 від 28 серпня 2013 року; та діяльність із зберігання активів інститутів спільного інвестування — серія АЕ №263240 від 28 серпня 2013 року.

 • У грудні 2011 року банк «Аркада» отримав нагороду та став переможцем конкурсу в номінації «Фінансовий партнер будівельного ринку» Першої всеукраїнської Премії IBuild Ukraine, яку запровадила Конфедерація Будівельників України.

 • Банк своєчасно та в повному обсязі здійснив погашення сертифікатів ФОН з виплатою власникам сертифікатів фіксованого доходу в розмірі 27% річних.

 • Банком створені перші в Україні публічні фонди операцій з нерухомістю для фінансування будівництва містечка малоповерхової забудови «Нова Богданівка»;

  Здійснено розміщення першого випуску сертифікатів ФОН серед широкого кола приватних інвесторів;

  ПАТ АКБ «Аркада» став єдиною банківською установою, яка на практиці впровадила всі фінансові механізми, передбачені Законом України «Про фінансово-кредитні механізми та управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» та запропонувала широкому колу інвесторів нові фінансові інструменти в сфері інвестування будівництва житла.

 • Банк «Аркада» став членом Міжнародного союзу фінансування житловогобудівництва (IUHF).

  Разом з партнерами почата робота з реалізації нової програми залучення коштів фізичних та юридичних осіб для інвестування будівництва сучасних містечок малоповерхової забудови для постійного проживання.

 • На підставі досвіду роботи банку з використанням механізму ФФБ у 2003 році був прийнятий закон "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю" (№978-IV від 19.06.03 р.).
 • Банк став членом Міжнародної федерації Адміністраторів пенсійних фондів (FIAP).

  Розширення спектра депозитних вкладів.

 • Банк «Аркада» перший серед українських банків став учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та отримав Свідоцтво учасника фонду гарантування вкладів фізичних осіб №001 від 02.09.1999 року.

   

  Запропоновано нову пенсійну програму, у якій використовується ОдІн — унікальний для України механізм захисту внесків від інфляції.


  • Першим на фінансовому ринку України запропонував інвестування житлового будівництва за власні кошти населення.
 • Розпочато залучення коштів для фінансування будівництва нового житлового масиву «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ». Житловий масив «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» є географічним продовженням житлового масиву «ПАТРІОТИКА».

  Банку «АРКАДА» 23 червня 2018 року виповнилося 25 років. За цей час банк встиг зробити багато завдяки професіоналізму, цілеспрямованості, енергії, любові до своєї справи всіх членів колективу. Банк «АРКАДА» одним із перших запропонував своїм клієнтам програму інвестування об’єктів будівництва за кошти населення та довгострокові (до 30-ти років) іпотечні кредити.

  Введено в експлуатацію 5 житлових будинків у житловому масиві «ПАТРІОТИКА», 5 житлових будинків у житловому комплексі «ЕВРИКА» та житловий будинок №2 (3 секція) у житловому комплексі «КАССІОПЕЯ» про що свідчать отримані сертифікати відповідності, видані Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

  Введено в експлуатацію відкриту багаторівневу автостоянку у житловому масиві «ПАТРІОТИКА» площею 9373,9 кв.метрів.

  У жовтні 2018 року банк «АРКАДА» став партнером Київського міжнародного економічного форуму 2018.

  • Житловий комплекс «ЕВРИКА» увійшов до складу переможців Першої народної премії нерухомості RealtGoldenKey в номінації «Краща ціна-якість 2018».


  Рейтинговий комітет ТОВ "КРЕДИТ-РЕЙТИНГ" оновив кредитний рейтинг АТ АКБ «АРКАДА». В результаті оновлення кредитного рейтингу АТ АКБ «АРКАДА» від 25.09.2018 - підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг інвестиційного рівня ua.BBB- з прогнозом рейтингу "стабільний" за Національною рейтинговою шкалою.

 • У м. Києві відкрито нове відділення банку «АРКАДА» - відділення «ОСОКОРКИ».

  Дитячий садок та 7 житлових будинків у житловому масиві «ПАТРІОТИКА» отримали сертифікат відповідності, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

  У жовтні 2016 року банк «АРКАДА» став партнером Київського міжнародного економічного  форуму 2016.

 • • Було введено в експлуатацію 13 житлових будинків та дитячий садок у житловому масиві «Молодіжний квартал», м. Київ.

  • Розпочато залучення коштів на фінансування будівництва житлового масиву «ПАТРІОТИКА» в м. Києві, в якому передбачено спорудження понад 40 багатоповерхових будинків з інфраструктурою: школою, дитячим садком, приміщеннями соціально-побутового призначення, дитячими та спортивними майданчиками, майданчиками для відпочинку, паркінгом та гостьовими автостоянками.

  • Банк «АРКАДА» вчетверте став переможцем, в номінації «Фінансовий партнер будівельного ринку», Всеукраїнської Премії будівельного ринку IBuild Ukraine-2014, яку запровадила Конфедерація Будівельників України.

  • ПАТ АКБ «АРКАДА» отримало чотири нові ліцензії Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження професійної діяльності на фондовому ринку: брокерська  діяльність — серія АE №294531; дилерська діяльність — серія АE № 294532; андерайтинг — серія АE №294533; діяльність з управління цінними паперами — серія АE №294534.

 • Банк «Аркада» вдруге став переможцем Всеукраїнської премії IBuild Ukraine та отримав нагороду в номінації «Фінансовий партнер будівельного ринку».

  • Переоформлено ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної депозитарної діяльності серії АВ № 507209 від 14 січня 2010 року».
  • Успішно проведено обслуговування зберігачем АКБ «Аркада» фізичних та юридичних осіб — власників сертифікатів ФОН, випущених у бездокументарній формі за участю головного банку, регіональних відділень та представництв;
 • ТОВ «Іпотечна компанія «Аркада-фонд» визнано переможцем Національного бізнес-рейтингу України в галузі «Посередництво в кредитуванні» та нагороджено медаллю «Лідер галузі» й орденом Українського народного посольства «За високий професіоналізм».

  Банк істотно розширив свою мережу. Відділення і представництва працюють у дев'яти містах України.

 • В травні 2004 року банк «Аркада» організував та успішно провів в м. Києві Генеральну Асамблею Міжнародної федерації компаній-адміністраторів пенсійних фондів FIAP, а також Міжнародний семінар «Пенсійна реформа в східній Європі: Досвіт та перспективи». В заходах прийняли участь понад 250 учасників з 32 країн Європи, Азії та Латинської Америки.

  • Голова Правління банку «Аркада» Паливода К.В. обраний до складу Ради Директорів Міжнародної федерації Адміністраторів пенсійних фондів (FIAP).

  • Для посилення соціального захисту неповнолітніх і розширення додаткових можливостей для пенсійного забезпечення створено Фонди Банківського Управління (ФБУ).

  • Банком був створений перший в Україні Фонд Фінансування Будівництва (ФФБ), що забезпечує надійний захист інтересів пересічних громадян.

  • Банком отримана ліцензія Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів: діяльність по випуску та обігу цінних паперів; депозитарна діяльність зберігача цінних паперів; діяльність щодо ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів.

 • За підсумками рейтингу національного організаційного комітету з підготовки відзначення в Україні початку третього тисячоліття «Імена мілленіуму» АКБ «Аркада» визначено переможцем номінації «Народний банк-2000».

  Термін видачі кредитів на інвестування житла збільшено до 30 років.

  Була впроваджена нова дитяча програма;

  Банк почав створювати мережу своїх відділень і представництв в Україні.

 • Першими серед банків почав
  надавати кредити на
  інвестування житла
  терміном до 10 років.
 • 23 червня 1993 року — дата реєстрації банку «Аркада»

  Банк зосередив свою діяльність переважно на наданні фінансових послуг в галузі житлового будівництва. Разом зі своїм акціонером і основним партнером — холдинговою компанією «Київміськбуд» банк розробив і успішно реалізує програму залучення коштів населення і кредитування для фінансування будівництва житла. Паралельно з цими програмами банк розробив і запропонував населенню цілий ряд унікальних фінансових програм, здійснив велику роботу по просуванню своїх послуг у регіони.