Prev Next
 • Введено в експлуатацію 7 житлових будинків у житловому масиві «ПАТРІОТИКА» та житловий будинок №2 (1 секція, 2 секція) у житловому комплексі «КАССІОПЕЯ» про що свідчать отримані сертифікати відповідності, видані Державною архітектурно-будівельною інспекцією України;

  Житловий масив «ПАТРІОТИКА» став переможцем в номінації «Кращий житловий масив» Всеукраїнської будівельної премії IBUILD, яку запровадила Конфедерація Будівельників України;

  Розпочато нову накопичувальну програму – «ЖИТЛОВА СКАРБНИЧКА» для громадян України віком від 16-ти років;

  Рейтинговий комітет агентства "Кредит-рейтинг" оновив кредитний рейтинг ПАТ АКБ «АРКАДА». В результаті оновлення було підвищено довгостроковий кредитний рейтинг до рівня uaВВВ+ з прогнозом рейтингу "стабільний"  за Національною рейтинговою шкалою;

  Відкрито перший дитячий садочок у житловому масиві «ПАТРІОТИКА» та загальноосвітню початкову школу у житловому комплексі «МОЛОДІЖНИЙ КВАРТАЛ».

 • • Програмі інвестування житлового будівництва, яку першим в Україні запропонував банк «АРКАДА» -- 20 років.

  • Агентство "Кредит-рейтинг" оновило кредитний рейтинг ПАТ АКБ "АРКАДА" – підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг інвестиційного рівня uaВВВ з прогнозом рейтингу "стабільний"  за Національною рейтинговою шкалою.

  • Відкрито нове відділення банку «АРКАДА» у м. Києві в Голосіївському районі.

 • • 23 червня 2013 року Банк "АРКАДА" відзначив свій 20-рiчний ювілей.  Київська обласна рада висловила подяку колективу ПАТ АКБ "АРКАДА" за значний внесок у реалізацію державної грошово-кредитної політики, розвиток банківської справи, активну участь у вирішенні житлових питань мешканців Київської області, та з нагоди 20-тої річниці з дня заснування Акціонерного комерційного банку "АРКАДА".


  • Депозитарна установа ПАТ АКБ «АРКАДА» отримала дві нові ліцензії Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної депозитарної діяльності: депозитарна діяльність депозитарної установи — серія АЕ № 263239 від 28 серпня 2013 року; та діяльність із зберігання активів інститутів спільного інвестування — серія АЕ №263240 від 28 серпня 2013 року.

 • У грудні 2011 року банк «Аркада» отримав нагороду та став переможцем конкурсу в номінації «Фінансовий партнер будівельного ринку» Першої всеукраїнської Премії IBuild Ukraine, яку запровадила Конфедерація Будівельників України.

 • Банк своєчасно та в повному обсязі здійснив погашення сертифікатів ФОН з виплатою власникам сертифікатів фіксованого доходу в розмірі 27% річних.

 • Банком створені перші в Україні публічні фонди операцій з нерухомістю для фінансування будівництва містечка малоповерхової забудови «Нова Богданівка»;

  Здійснено розміщення першого випуску сертифікатів ФОН серед широкого кола приватних інвесторів;

  ПАТ АКБ «Аркада» став єдиною банківською установою, яка на практиці впровадила всі фінансові механізми, передбачені Законом України «Про фінансово-кредитні механізми та управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю» та запропонувала широкому колу інвесторів нові фінансові інструменти в сфері інвестування будівництва житла.

 • Банк «Аркада» став членом Міжнародного союзу фінансування житловогобудівництва (IUHF).

  Разом з партнерами почата робота з реалізації нової програми залучення коштів фізичних та юридичних осіб для інвестування будівництва сучасних містечок малоповерхової забудови для постійного проживання.

 • На підставі досвіду роботи банку з використанням механізму ФФБ у 2003 році був прийнятий закон "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю" (№978-IV від 19.06.03 р.).
 • Банк став членом Міжнародної федерації Адміністраторів пенсійних фондів (FIAP).

  Розширення спектра депозитних вкладів.

 • Банк «Аркада» перший серед українських банків став учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та отримав Свідоцтво учасника фонду гарантування вкладів фізичних осіб №001 від 02.09.1999 року.

   

  Запропоновано нову пенсійну програму, у якій використовується ОдІн — унікальний для України механізм захисту внесків від інфляції.


  • Першим на фінансовому ринку України запропонував інвестування житлового будівництва за власні кошти населення.
 • У м. Києві відкрито нове відділення банку «АРКАДА» - відділення «ОСОКОРКИ»;

  Дитячий садок та 7 житлових будинків у житловому масиві «ПАТРІОТИКА» отримали сертифікат відповідності, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України;

  У жовтні 2016 року банк «АРКАДА» став партнером Київського міжнародного економічного  форуму 2016.

 • • Було введено в експлуатацію 13 житлових будинків та дитячий садок у житловому масиві «Молодіжний квартал», м. Київ.

  • Розпочато залучення коштів на фінансування будівництва житлового масиву «ПАТРІОТИКА» в м. Києві, в якому передбачено спорудження понад 40 багатоповерхових будинків з інфраструктурою: школою, дитячим садком, приміщеннями соціально-побутового призначення, дитячими та спортивними майданчиками, майданчиками для відпочинку, паркінгом та гостьовими автостоянками.

  • Банк «АРКАДА» вчетверте став переможцем, в номінації «Фінансовий партнер будівельного ринку», Всеукраїнської Премії будівельного ринку IBuild Ukraine-2014, яку запровадила Конфедерація Будівельників України.

  • ПАТ АКБ «АРКАДА» отримало чотири нові ліцензії Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження професійної діяльності на фондовому ринку: брокерська  діяльність — серія АE №294531; дилерська діяльність — серія АE № 294532; андерайтинг — серія АE №294533; діяльність з управління цінними паперами — серія АE №294534.

 • Банк «Аркада» вдруге став переможцем Всеукраїнської премії IBuild Ukraine та отримав нагороду в номінації «Фінансовий партнер будівельного ринку».

  • Переоформлено ліцензію Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної депозитарної діяльності серії АВ № 507209 від 14 січня 2010 року».
  • Успішно проведено обслуговування зберігачем АКБ «Аркада» фізичних та юридичних осіб — власників сертифікатів ФОН, випущених у бездокументарній формі за участю головного банку, регіональних відділень та представництв;
 • ТОВ «Іпотечна компанія «Аркада-фонд» визнано переможцем Національного бізнес-рейтингу України в галузі «Посередництво в кредитуванні» та нагороджено медаллю «Лідер галузі» й орденом Українського народного посольства «За високий професіоналізм».

  Банк істотно розширив свою мережу. Відділення і представництва працюють у дев'яти містах України.

 • В травні 2004 року банк «Аркада» організував та успішно провів в м. Києві Генеральну Асамблею Міжнародної федерації компаній-адміністраторів пенсійних фондів FIAP, а також Міжнародний семінар «Пенсійна реформа в східній Європі: Досвіт та перспективи». В заходах прийняли участь понад 250 учасників з 32 країн Європи, Азії та Латинської Америки.

  • Голова Правління банку «Аркада» Паливода К.В. обраний до складу Ради Директорів Міжнародної федерації Адміністраторів пенсійних фондів (FIAP).

  • Для посилення соціального захисту неповнолітніх і розширення додаткових можливостей для пенсійного забезпечення створено Фонди Банківського Управління (ФБУ).

  • Банком був створений перший в Україні Фонд Фінансування Будівництва (ФФБ), що забезпечує надійний захист інтересів пересічних громадян.

  • Банком отримана ліцензія Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів: діяльність по випуску та обігу цінних паперів; депозитарна діяльність зберігача цінних паперів; діяльність щодо ведення власного реєстру власників іменних цінних паперів.

 • За підсумками рейтингу національного організаційного комітету з підготовки відзначення в Україні початку третього тисячоліття «Імена мілленіуму» АКБ «Аркада» визначено переможцем номінації «Народний банк-2000».

  Термін видачі кредитів на інвестування житла збільшено до 30 років.

  Була впроваджена нова дитяча програма;

  Банк почав створювати мережу своїх відділень і представництв в Україні.

 • Першими серед банків почав
  надавати кредити на
  інвестування житла
  терміном до 10 років.
 • 23 червня 1993 року — дата реєстрації банку «Аркада»

  Банк зосередив свою діяльність переважно на наданні фінансових послуг в галузі житлового будівництва. Разом зі своїм акціонером і основним партнером — холдинговою компанією «Київміськбуд» банк розробив і успішно реалізує програму залучення коштів населення і кредитування для фінансування будівництва житла. Паралельно з цими програмами банк розробив і запропонував населенню цілий ряд унікальних фінансових програм, здійснив велику роботу по просуванню своїх послуг у регіони.