Головне

БАНК «АРКАДА» -  БАНК ВАШОЇ РОДИНИ!

Банк «АРКАДА» - український комерційний банк, який успішно працює  з 1993 року та надає банківські послуги фізичним та юридичним особам. З самого початку банк позиціонує себе на ринку банківських послуг як банк, який дбає про інтереси кожного клієнта.  

Банк одним із перших почав пропонувати та успішно реалізовувати програму інвестування будівництва житла за рахунок коштів населення та довгострокове (до 30 років) іпотечне кредитування.

За понад 26 років роботи банк «АРКАДА» зарекомендував  себе як  стабільний банк. Упродовж 2011-2018 років Банк неодноразово ставав переможцем в номінації «Фінансовий партнер будівельного ринку» Всеукраїнської Премії будівельного ринку IBuild Ukraine, яку проводить Конфедерація Будівельників України.

В результаті останнього оновлення кредитного рейтингу АТ АКБ «АРКАДА» (від 06.11.2019р.) - підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг інвестиційного рівня ua.BBB – з прогнозом рейтингу «стабільний» за Національною рейтинговою шкалою.

Банк «АРКАДА» надає такі види послуг:

 • Інвестування об’єктів будівництва житла
 • Довгострокове іпотечне кредитування
 • Індивідуальні банківські сейфи
 • Розрахункове-касове обслуговування
 • Валютно-обмінні операції
 • Операції з цінними паперами
 • Депозитарні послуги

Ми прекрасно розуміємо, наскільки важко будь-якій банківській установі заслужити довіру клієнта і як легко її назавжди втратити. Саме тому банк «АРКАДА» професійно піклується про забезпечення максимальних гарантій для кожного громадянина.

Весь персонал банку у своїй діяльності керується не лише вимогами законодавства і нормами загальнолюдської моралі, а й своєрідним кодексом честі. Серед усіх чеснот, які повинні бути притаманними банківському працівникові, найголовнішими   ми вважаємо ЗАВБАЧЛИВІСТЬ, ПІДПРИЄМЛИВІСТЬ, ОЩАДЛИВІСТЬ І РОЗВАЖЛИВІСТЬ. Недарма символічні персоніфіковані зображення цих чеснот Ви можете побачити на фасаді будівлі, де розташовано головний офіс банку «АРКАДА».

Тому будьте впевнені, що всі спеціалісти банку «АРКАДА»

 • завбачливі й обережні, вони здатні передбачити розвиток подій у фінансовому світі, їхні можливі наслідки та заздалегідь ужити необхідних заходів;
 • ощадливі, вони знають ціну не лише власним заощадженням, а й заощадженням своїх клієнтів;
 • чітко знають, що справжня підприємливість - це вміння передбачати економічні результати своєї праці, це поєднання схильності до ризику і відповідальності;
 • завжди пам'ятають, що розважливість і здоровий глузд допомагають аналізувати проблему та сприяють пошуку зважених й аргументованих висновків та позицій.

Керуючись такими принципами, ми завжди ставимося з глибокою повагою і вдячністю до кожного клієнта та постійно розширюємо спектр наших послуг. Достатньо лише зателефонувати нам або відвідати наш сайт, щоб переконатися у цьому!

Також будемо раді зустрітися з вами в головному офісі банку «АРКАДА» в місті Києві або офісах наших  відділень.


З НАДІЄЮ НА ЩИРУ СПІВПРАЦЮ,
ВАШ БАНК «АРКАДА»