ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ БАНКУ

 До списку всіх новин
29.02.2016

Шановні клієнти банку!

1 березня 2016 відбудеться спільна акція протесту будівельників Києва під стінами Київської міської державної адміністрації. Метою даної акції є намагання привернути увагу громадськості на відсутність реакції київської влади до частих випадків незаконного блокування будівництва невстановленими особами та псевдо-активістами.

Будівельні компанії, що зводять будинки на земельних ділянках, забудова яких здійснюється з використанням коштів ФФБ, де Банк є управителем, також приєднуються до інших будівельників Києва, які своєю акцією заявлять владі про необхідність наведення ладу в будівельній галузі – зупинити дійсно незаконні забудови, але при цьому забезпечити захист забудовникам, які мають всі належні дозвільні документи, забезпечити належну реакцію правоохоронних органів на перешкоджання здійсненню законного будівництва сторонніми особами, які переслідують політичну вигоду або фактично займаються шантажем чи вимаганням коштів від забудовників за припинення нападів та блокування законних будівельних майданчиків.

Приймаючи до уваги вищенаведене, будівельні роботи на земельних ділянках, забудова яких здійснюється з використанням коштів ФФБ, де Банк є управителем, тимчасово будуть припинені на одну добу. Будівельні роботи на вищезазначених майданчиках відновляться 2 березня 2016 року, а тимчасова зупинка таких робіт не позначиться на запланованих строках введення об’єктів в експлуатацію.