До відома довірителів ж/м «ПАТРІОТИКА»

 До списку всіх новин
14.06.2016

У п’ятницю 10.06.2016 року за ініціативою депутата Київської міської ради Мірошниченка І.М. відбулась зустріч з приводу будівництва ЖМ «ПАТРІОТИКА».

На зустрічі були присутні представники забудовника ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ», генерального підрядника ТОВ «Аркада-Будівництво», генерального проектувальника ТОВ «Нові будівельні матеріали», управителя ФФБ ПАТ АКБ «АРКАДА» з одного боку та представники окремої частини громадськості Дарницького району - депутати Київради Мірошниченко І.М., Ноздря В.І., представники житлових будинків по вул.Б.Гмирі, що знаходяться навпроти ЖМ «ПАТРІОТИКА».


На зустрічі представниками громадськості піднімались питання законності будівництва, необхідності влаштування алеї вздовж паркану будівельного гіпермаркету для прогулянок до озера мешканцями житлових будинків по вул.Б.Гмирі, благоустрою існуючої житлової забудови по вул.Б.Гмирі, висловлювались побажання щодо зміни проекту генерального плану ЖМ «ПАТРІОТИКА» в частині перенесення паркінгів, окремих житлових будинків, пожежного депо, об’єктів соціальної сфери та інше.
Представник забудовника запропонував представникам громадськості передати письмово вимоги та побажання, пов’язані з будівництвом ЖМ «ПАТРІОТИКА» і пообіцяв розглянути їх в найкоротші терміни.