До відома довірителів ж/м «ПАТРІОТИКА»

 До списку всіх новин
05.07.2016

До забудовника ЖМ «ПАТРІОТИКА» ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» звернулась ініціативна група мешканців мікрорайону «Осокорки» 7 та 7а: представники шести ОСББ пропонують в рамках «програми громадсько-приватного партнерства» здійснити комплекс заходів, що дасть змогу уникнути можливих соціальних загострень у районі.

При цьому, більшість з тринадцяти пунктів «пропозицій для забудовника» призведуть до необхідності внесення змін до генерального плану забудови та збільшення кошторису витрат на реалізацію проекту (тобто підвищення вартості житла).

Ініціативна група пропонує, зокрема, передбачити при будівництві ЖМ «ПАТРІОТИКА» наступне:

  • створити зелену зону шириною 50 метрів між будівельним гіпермаркетом та ЖМ «ПАТРІОТИКА» з встановленням елементів благоустрою;
  • перенести у інше місце запроектоване пожежне депо;
  • встановити «лежачі поліцейські» та організувати пішохідний перехід через вул. Б.Гмирі;
  • погодити дендрологічну карту з активістами та висадити дерева згідно з наведеним переліком.

Окрім цього ініціативна група пропонує забудовнику здійснити наступні заходи для покращення існуючої житлової забудови по вул.Б.Гмирі, що не відноситься до ЖМ «ПАТРІОТИКА»:

  • встановити захисні напівсфери вздовж вул. Б.Гмирі;
  • здійснити благоустрій території житлових будинків по вул. Б.Гмирі, 7, 9б, 11, 13, 15 та пр. Григоренко, 38а;
  • встановити шлагбауми для в’їзду у двори цих будинків;
  • утеплити існуючий шістнадцятиповерховий будинок №11 по вул. Б.Гмирі збудований у 1997 році.

Забудовник погодився з пропозицією щодо організації алеї шириною 15 метрів (від вулиці Б.Гмирі до озера Малий Небреж по території ЖМ «ПАТРІОТИКА») без внесення змін у генеральний план забудови в частині переміщення капітальних споруд та збільшення щільності забудови. Також будуть враховані інші пропозиції, що не зашкодять реалізації проекту будівництва ЖМ «ПАТРІОТИКА» та не призведуть до збільшення кошторису витрат. Зокрема, питання встановлення «лежачих поліцейських» та організації пішохідного переходу через вул. Б.Гмирі буде розглянуто після закінчення будівництва та заселення будинків ЖМ «ПАТРІОТИКА» вздовж цієї вулиці.

Окремо зазначаємо, що не хотілося б, щоб «громадсько-приватне партнерство» перетворювалось  на «громадсько-приватний рекет», коли дії ініціативних груп спрямовані на безпідставне вимагання різних матеріальних вигод від забудовників взамін на можливість  спокійної роботи без страйків та мітингів.