НОВИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК

 До списку всіх новин
12.09.2016

Завершується будівництво дитячого садочку на території житлового масиву «ПАТРІОТИКА» у Дарницькому районі міста Києва.

    Забудовник ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» завершує будівництво дошкільного навчального закладу  та планує передати його у комунальну власність Київській громаді.

    Садочок «РУКАВИЧКА» розрахований на 120 дітей віком від 3-років. У садочку буде шість груп, кожна з яких вже має власну назву. Всі приміщення груп оформлені у стилі, який відповідає назві групи. Підібрано зручні дитячі меблі, як для відпочинку, так і для розваг і навчання.

Великий харчоблок оснащено найсучаснішим великим та малим кухонним обладнанням, а саме: підйомником для подання їжі на 2-3-й поверхи, індукційними плитами, грилем, холодильниками, стерилізатором ножів, міксерами, пристроєм для чищення овочів, тощо. Є окремі обладнані приміщення для зберігання продуктів.

    Медичний блок складається із медичної кімнати, маніпуляційної та ізолятора з двома ліжками та окремим входом. Свіжу білизну садочок буде мати завжди завдяки великим пральним машинам та автоматичній прасці. А встановлене новітнє енергоефективне обладнання забезпечить дитячий садок комфортним теплом та дозволить значно скоротити витрати на енергоносії.

     На малюків чекає просторий музичний зал із музичними інструментами, спортзал з належним рівнем безпеки та спортивним інвентарем, весела ігрова кімната, учбовий клас, студія художньої творчості та комп’ютерний клас з інтерактивною дошкою та сучасними комп’ютерами.

 

Довідка:  Житловий масив «ПАТРІОТИКА» сьогодні один з найбільших проектів комплексного будівництва у м. Києві. З 2014 року проект реалізується спільно забудовником ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» та управителем фонду фінансування будівництва ПАТ АКБ «АРКАДА».