До уваги Довірителів ж/б «АЮ-ДАГ»(№3),«СОРОЧИНСЬКИЙ»(№4),«СТЕПОВИЙ»(№6),«СІВЕРЩИНА»(№8),«АЗОВСКІЙ»(№9) ж/м «ПАТРІОТИКА»

 До списку всіх новин
03.10.2016

Шановні довірителі житлових будинків №№3,4,6,8,9, житлового масиву «ПАТРІОТИКА»!
Доводимо до вашого відома, що ДАБІ України працює над підготовкою та видачею сертифікатів відповідності по зазначеним вище будинкам.
Оскільки всі необхідні документи подані, маємо великі сподівання, що сертифікати будуть отримані в першій декаді жовтня. Але враховуючи той факт, що у вересні Забудовником ТОВ «Будеволюція» не отримано сертифікати відповідності, Банк отримав офіційні листи про перенесення термінів вводу будинків в експлуатацію на жовтень 2016 року.

Оскільки ввести в експлуатацію планується відразу 5 будинків, а це 1548 квартир, та з метою забезпечення максимально ефективного процесу заселення будинків, вам буде запропоновано такий порядок дій.

Враховуючи те, що переважна більшість квартир вже була оглянута та прийнята на будівництві без зауважень, в першу чергу до Банку будуть запрошуватись довірителі, у яких не було претензій до якості виконання будівельних робіт. Їм буде запропоновано отримати довідку про 100% інвестування відповідно до обмірів БТІ (кімната №202), підписати акт прийому-передачі квартири (кімната №201) та укласти тристоронній договір з надання комунальних послуг і внести кошти на рахунок експлуатуючої організації за цим договором. Після цього їм буде видана перепустка для отримання ключів.

Довірителі, у яких були зауваження до якості будівельних робіт і такі зауваження були виправлені підрядною організацією, будуть запрошені для огляду квартири. У разі прийняття ними виконаних робіт, вони повинні отримати у виконроба Акт огляду квартири, з яким вони можуть прийти до Банку без окремого запрошення і пройти описану вище процедуру та отримати перепустку для отримання ключів.

Зразок Акту огляду квартири

Довірителі, у яких були зауваження до якості будівельних робіт і які на даний момент ще не усунуті, будуть запрошуватись для огляду квартири після отримання Банком інформації про виправлення виявлених недоліків. У разі прийняття ними виконаних робіт, вони повинні отримати у виконроба Акт огляду квартири, з яким вони можуть прийти до Банку без окремого запрошення і пройти описану вище процедуру та отримати перепустку для отримання ключів.

В той же час Забудовник буде намагатись оперативно вирішувати питання підключення зазначених вище будинків до інженерних мереж, орієнтовним терміном – є календарний місяць з моменту отримання сертифікатів відповідності.