До відома інвесторів житлового комплексу «ПАТРІОТИКА»

 До списку всіх новин
28.10.2016

Шановні інвестори,
  
   Нещодавно забудовником житлового комплексу «ПАТРІОТИКА» ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» було введено в експлуатацію житлові будинки №№3, 4, 6, 8, 9. При цьому паралельно проводились роботи по будівництву інженерних мереж, а також об’єктів соціальної інфраструктури, а саме, дитячих садочків. Один із цих дитячих садочків на 120 місць також уже введено в експлуатацію, про що свідчить Сертифікат відповідності від 13 жовтня 2016 року.

   Незважаючи на будівництво об’єктів соціальної інфраструктури, задля введення в експлуатацію житлових будинків, Забудовник змушений був сплатити ще й пайову участь, хоча звільнення від цього обов’язку у разі будівництва об’єктів соціальної сфери, передбачено законодавством.

   Оскільки такі обтяження значною мірою ускладнюють можливість реалізації проекту, Забудовник звернувся до банку, як управителя фонду фінансування будівництва, з проханням звернутися до Київського міського голови Кличка В.В. щодо незалучення Забудовника до сплати пайової участі у разі будівництва останнім об’єктів соціальної інфраструктури.

   У відповідь на вказане звернення банк отримав лист Департаменту економіки та інвестицій КМДА наступного змісту:

                           
                            

   Оскільки банк цілеспрямовано просив розглянути питання про незалучення Забудовника до сплати пайової участі у разі будівництва останнім об’єктів соціальної інфраструктури, відповідь на це питання по суті не була надана.

   Таким чином, ми вважаємо, що надана нам відповідь має формальний характер, не відповідає на поставлені питання  і свідчить про байдужість Київського міського голови до проблем реального розвитку соціальної структури Дарницького району. Таке ставлення міської влади унеможливлює подальше будівництво об’єктів соціальної інфраструктури в даному житловому комплексі, окрім тих, що вже розпочаті будівництвом.