ОТРИМАНО СЕРТИФІКАТИ ВІДПОВІДНОСТІ Ж/Б «ВІННИЧКА»(№5), «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ»(№10)

 До списку всіх новин
01.12.2016

Шановні довірителі житлових будинків №5 та №10!

Раді Вам повідомити, що 29.11.2016 року Забудовником будівництва ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» було отримано Сертифікати відповідності зазначених будинків.  Також повідомляємо Вам, що Забудовником було запропоновано нову процедуру заселення житлових будинків №5 та №10.

  Для підключення будинків до інженерних мереж (теплопостачання, водопостачання, електропостачання) по постійним договорам Забудовнику необхідно здійснити дії (які не можливо було здійснити до отримання сертифікатів відповідності) в наступному порядку:

           -       виконати контрольну геодезичну зйомку будинків;

           -       отримати поштові адреси будинкам;

           -       передати будинки експлуатуючій організації або ОСББ;

           -       експлуатуючій організації укласти договори з ПАТ «Київенерго» та ПАТ «Київводоканал»;

           -       експлуатуючій організації укласти договори з мешканцями будинку.

  Враховуючи вище перелічений обсяг робіт та досвід співпраці з ПАТ «Київенерго» та ПАТ «Київводоканал», орієнтовним терміном підключення будинків до інженерних мереж по постійним договорам є 3 місяці. Тобто, Забудовник та експлуатуюча організація не мають змоги вплинути на терміни виконання більшості дій, і плановим строком подачі тепла, води та електроенергії на ці будинки є третя декада лютого 2017 року.

  Наголошуємо, що Забудовник вживає усіх можливих заходів та докладає максимальні зусилля для якнайшвидшого підключення будинків до інженерних мереж за постійною схемою. Зокрема, вирішення підключення будинків до теплопостачання та електропостачання знаходиться на завершальній стадії. Але нажаль, підключення будинків до водопостачання можливе лише за умови наявності поштової адреси та проходження процедури укладання відповідного договору.

  За інформацією Забудовника, жодних негативних наслідків в будинках і квартирах за період відсутності опалення не відбудеться, але в разі їх виникнення, він гарантує усунути ці наслідки за власний рахунок до передачі квартир довірителям.

  Виходячи з наведеного вище та маючи досвід заселення житлових будинків масиву «ПАТРІОТИКА», Забудовником прийнято рішення розпочати процедуру заселення лише за умови підключення будинків до всіх інженерних мереж за постійною схемою – орієнтовно третя декада лютого 2017 року.

  Детальна інформація за телефоном: (044) 254-22-22