ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ У Ж/М «ПАТРІОТИКА»

 До списку всіх новин
29.05.2017


26 травня 2017 року відкрив свої двері перший дитячий садочок на житловому масиві «ПАТРІОТИКА», що споруджується у Дарницькому районі м. Києва, між вул. Бориса Гмирі та вул. Колекторною.

На урочистому відкритті дитячого садочка №370 були присутні поважні гості: Київський міський голова Кличко В.В., заступник голови КМДА – Старостенко Г.В., представник забудовника директор ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» - Шемчук М.М., представник генпідрядної організації директор ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» – Бабій В.Д., заступник Голови Правління ПАТ АКБ «АРКАДА» - Василенко О.М.

    Садочок №370 розрахований на 120 дітей віком від 3-років. У ньому заплановано шість груп, кожна з яких вже має власну назву. Всі приміщення груп оформлені у стилі, що відповідає назві групи. Підібрано зручні дитячі меблі, як для відпочинку, так і для розваг і навчання.

Завдяки здобутому досвіду Забудовника у спорудженні дитячого садочку у житловому комплексі «Молодіжний квартал» у цьому дитячому садочку встановлене новітнє енергоефективне обладнання, що забезпечить дитячий садок комфортним теплом та дозволить значно скоротити витрати на енергоносії. Також дитячий садочок має свій великий харчоблок з сучасним кухонним обладнанням, медичний блок з ізолятором та пральню.

     А на малюків чекає просторий музичний зал із музичними інструментами, спортзал з належним рівнем безпеки та спортивним інвентарем, весела ігрова кімната, учбовий клас, студія художньої творчості та комп’ютерний клас з інтерактивною дошкою та сучасними комп’ютерами.

Довідка:  Житловий масив «ПАТРІОТИКА» сьогодні один з найбільших проектів комплексного будівництва у м. Києві. З 2014 року проект реалізується спільно забудовником ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» та управителем фонду фінансування будівництва ПАТ АКБ «АРКАДА».