ЗИМА БЛИЗЬКО

 До списку всіх новин
20.07.2017
Зростає житловий масив «ПАТРІОТИКА»

Але будуються не лише житлові будинки та об’єкти соціальної сфери. Для забезпечення життєдіяльності житлового масиву Забудовник ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» виконує великі обсяги робіт з будівництва об’єктів інженерної інфраструктури – мережі електро-, тепло-, водопостачання та каналізування.

Так, зокрема, для забезпечення опалення житлового масиву Забудовник споруджує другу котельну залу на станції теплопостачання «Позняки» з встановленням потужного промислового водогрійного котла (станційний номер 5).

Водогрійний котел КВГ-116,3-150 тепловою потужністю 100 Гкал/год призначений для отримання гарячої води температурою до 150 Сº і є складною інженерною спорудою. Для встановлення  водогрійного котла необхідно звести будівлю об’ємом 467 000 м³, укласти 2 412 м³ бетону, змонтувати 916 тон металоконструкцій, 254 тони трубопроводів, 165 тон конструкцій котла. Крім того необхідно змонтувати допоміжне обладнання, системи автоматизації, газопостачання, підключити газоходи до димової труби висотою 180 м, виконати врізку в існуючі трубопроводи теплопостачання. Роботи виконуються згідно графіка і у цьому році котел планується ввести в експлуатацію

При виборі постачальника котла перевага була надана вітчизняному виробнику – заводу Котлотурбопром (м. Харків). Разом з тим застосована система управління одного з лідерів найновіших технологій автоматизації - всесвітньо відомої корпорації Honeywell. Якісна автоматика дозволяє одночасно вирішити питання економії природного газу та зниження шкідливих викидів в атмосферу. Таким чином, водогрійний котел повністю відповідає діючим екологічним стандартам.
Побудований водогрійний котел забезпечить надійне опалення житлового масиву «ПАТРІОТИКА»

Вартість будівництва становить більше 255 млн. грн. і після завершення будівництва об’єкт буде передано до комунальної власності територіальної громади м. Києва.