Довірителям ФФБ «ПАТРІОТИКА»

 До списку всіх новин
16.05.2018

ПАТ АКБ «АРКАДА» зафіксовано непоодинокі випадки порушення вимог чинного законодавства в частині поширення через соціальні мережі та мобільні додатки упередженої та недостовірної інформації щодо нібито вчинення Банком шахрайських дій щодо залучення коштів на будівництво ж/м «Патріотика на озерах» у зв’язку з порушенням справи про банкрутство землекористувача ТОВ «Контактбудсервіс».

Розповсюджувана інформація спрямована на дискредитацію, створення негативного іміджу та підрив ділової репутації Банку.

Не піддаючись на провокативні дії, ПАТ АКБ «АРКАДА», діючи у відповідності до чинного законодавства, занепокоєний вказаними діями, що можуть вплинути на діяльність Банку, завдаючи тим самим шкоди інтересам клієнтів, контрагентів та акціонерів стабільної банківської установи та вважає за необхідне повідомити наступне.

Інформація щодо порушення провадження у справі про банкрутство землекористувача (ТОВ «Контактбудсервіс») є відкритою, відомою Банку та не приховується ні Банком, ні забудовником, ні землекористувачем.

Розповсюджуючи негативну інформацію щодо Банку, її автори намагаються ввести  широке коло діючих та потенційних клієнтів Банку в оману ототожнюючи порушення провадження у справі про банкрутство з визнанням боржника банкрутом.

Хочемо наголосити, що законодавство передбачає цілу низку процесуальних процедур щодо відновлення платоспроможності боржника і лише у разі їх безрезультативності – визнання такого боржника банкрутом та введення ліквідаційної процедури.

Крім того, право забудови земельних ділянок, на яких розпочата забудова ж/м «Патріотика на озерах», передано ТОВ «Будеволюція», яке є фінансово стабільним підприємством та довело спроможність реалізації великих будівельних проектів на прикладі ж/м «Патріотика».

Запевняємо, що Банком, як управителем ФФБ, здійснюється всебічний аналіз та контроль з метою недопущення виникнення будь-яких ризикових ситуацій під час будівництва, і на даний час відсутні жодні передумови для зупинення будівництва або скасування дозвільних документів.