ЛИСТ ДО КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 До списку всіх новин
21.09.2018
                                                                                                                                                                                   Київському міському голові 
                                                                                                                                                                                   Кличку Віталію Володимировичу
 
 
 
 
Шановний Віталію Володимировичу!

  Засвідчуємо Вам свою повагу та звертаємося із закликом докласти всіх необхідних зусиль в межах Вашої компетенції для забезпечення порядку в Дарницькому районі міста Києва  та захисту прав інвесторів будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

Ситуація навколо будівництва на столичних Осокорках вийшла за межі правового поля.  У соцмережах поширюють заклики до силового вирішення питання аби заблокувати  забудову території навколо озера Небреж.  Активісти ГО «Екопарк Осокорки», зокрема, їхні координатори  Максим Даниловський та Максим Стравінський  підбурюють громадян взятися до зброї й долучитися до їхнього протесту. Такі дії повинні  розглядатися в рамках кримінального законодавства й не можуть залишатися поза увагою силових структур та київської влади.

Конфлікт навколо будівельного майданчику ж/м «ПАТРІОРИТКА НА ОЗЕРАХ» триває з кінця 2017 року.  Наші опоненти, маніпулюючи настроями громадськості, здійснюють протиправні дії та перешкоджають  будівельним роботам, вдаючись до грубої фізичної сили, руйнуючи паркани та знищують будівельну техніку. Ситуація дійшла до того, що псевдо-активісти вдаються до інсценування провокацій із застосуванням зброї.  Такі дії не лише завдають збитків забудовнику, а й збільшують рівень напруги та суспільної небезпеки в районі.  

Забудовник вкотре наголошує, що має всі законні права на проведення забудови даної території.

Будівельні роботи на вказаному об’єкті здійснюється на підставі чинних дозвільних документів, а  саме: Дозволу на виконання будівельних робіт від 27.04.2018р. № ІУ 113181171313 та Дозволу на виконання будівельних робіт від 26.03.2015року  № ІУ 115150850530, виданих Державною архітектурно-будівельною інспекцією України (далі – дозволи ) та затвердженої проектної документації.

При цьому, не має жодних судових рішень щодо скасування дозвільної документації  на проведення будівельних робіт, а тому - не існує й законних підстав для припинення будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ». Натомість є ухвала суду, яка забороняє перешкоджати будівництву.
Наявність всіх зазначених документів спростовує всі твердження про незаконність будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» і яскраво свідчить, що заяви ГО «Екопарк  Осокорки»  є брехнею і розцінюються нами, як  інструменти рейдерства.

Спекулюючи на темі захисту екології активісти перекручують інформацію та поширюють недостовірні факти щодо цільового призначення земельної ділянки, на якій здійснюється будівництво вказаного об’єкту, розповсюджуючи інформацію проте, що на даній території знаходяться пам’ятки культурної спадщини.

Проте, звертаємо Вашу увагу, що на підставі договору оренди земельної ділянки від 05.09.2005р., вказана земельна ділянка вже понад 13 років знаходиться в оренді замовника будівництва ТОВ «Контактбудсервіс» з цільовим призначенням - для забудови об’єктами житлового і соціально-побутового призначення.

Відсутність будь-яких обмежень, зокрема, пов’язаних з охороною культурної спадщини на орендованих земельних ділянках підтверджується Містобудівними умовами та обмеженнями забудови земельної ділянки, а також витягом з Державного земельного кадастру.

Згідно плану забудови ж/м «ПАТРІОРИТКА НА ОЗЕРАХ», тут передбачено унікальне поєднання екосистеми та житлового будівництва  для комфортного проживання та відпочинку в оточенні озер і зелені.  При цьому, житлова  забудова займатиме лише 42% -  це менше половини цієї території, а все інше – це зелені насадження та водойми.
 
Забудовник здійснюватиме комплекс житлового будівництва, соціальної інфраструктури та благоустрою цього масиву виключно під пильним контролем провідних екологів та науковців.
Забудовник гарантує, що територія буде упорядкована належним чином, а  екосистема при цьому жодним чином не постраждає. Зважаючи на особливість та унікальність цього куточка столиці, в результаті реалізації проекту, буде навіть підсилено екологічну складову цієї території.  

АТ АКБ «АРКАДА» та Забудовник  неодноразово закликали опонентів до порозуміння, демонструючи бажання вирішувати всі спірні питання виключно шляхом ведення діалогу. Проте, у відповідь з боку опонентів лунають лише категоричність, ультиматуми та погрози.

Ми заявляємо, що АТ АКБ «АРКАДА» та Забудовник не піддаватимуться на провокації та не будуть  сторонніми спостерігачами в ситуації, коли невелика група псевдо-активістів ставить під загрозу інтереси сотень людей, які інвестували гроші в будівництво свого житла в ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», та мешканців Дарницького район, які буде зручно користуватися облаштованими місцями відпочинку та дозвілля навколо озера Небреж замість засміченою й невпорядкованою  територією, якою вона є зараз.

АТ АКБ «АРКАДА», як управитель Фонду фінансування будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», зробить все можливе аби захистити інтереси інвесторів та мешканців Дарницького району м. Києва.

З приводу ситуацій, яка склалася навколо будівельного майданчику ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», АТ АКБ «АРКАДА» вже були направлені відповідні звернення до Національної поліції, прокуратури, СБУ та Київської міської адміністрації з проханням терміново врегулювати дану ситуацію.

Проте, зазначена ситуація продовжує набирати обертів і станом на сьогодні є досить критичною та в будь-який момент може вийти з-під контролю, що призведе до дестабілізації ситуації в столиці в цілому та може призвести до трагічних наслідків.

Тому, звертаємося до Вас з проханням втрутитися у дану ситуацію - вжити необхідних заходів щодо її врегулюваннята забезпечити порядок і охорону території, де ведеться будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

 


Голова Правління                                                                                                                                            Паливода К.В.