ж/к «ЕВРИКА» - визнання року

 До списку всіх новин
21.12.2018

ж/к «ЕВРИКА» - визнання року

Житловий комплекс «ЕВРИКА» увійшов до складу переможців за версією Першої народної премії нерухомості RealtGoldenKey. На результати цього рейтингу впливають виключно критерії оцінки звичайних людей. Тому друге місце в номінації «Краща ціна-якість 2018» – велика честь для нас, але й, разом з цим, і високий рівень відповідальності.

Значення Премії RealtGoldenKey вже оцінили в Україні. Такий народний рейтинг дозволяє отримати об’єктивний аналіз ринку нерухомості. Особливо це корисна інформація для людей, які шукають надійного забудовника аби правильно обрати й інвестувати кошти в придбання житла. А розуміння ситуації на житловому ринку допоможе уникнути будівельних афер.

Премія Realt Golden Key вже вдруге проводится в Україні. І вдруге банк «АРКАДА» потрапляє до складу лідерів цього рейтингу. Варто наголосити, що минулого року ж/м «ПАТРІОТИКА» посів 3 місце в номінації «Кращий ЖК эконом класу». Таке визнання є яскравим свідченням довіри наших інвесторів та підтвердженням надійної,  системної  і якісної нашої роботи на українському ринку нерухомості.