ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
01.02.2019

Шановні інвестори ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»

Інформуємо вас, що рішення Київської міської ради, що було ухвалене 31.01.2019 року про розірвання договорів оренди земельних ділянок, укладених з ТОВ «Контактбудсервіс», не має ані правової логіки, ані здорового глузду. Таке рішення було прийнято всупереч існуючій судовій забороні, тому є незаконним.

На даний момент діє Ухвала Господарського суду м. Києва від 25.05.2018 року № 910/2902/18, якою забороняється Київській міській раді вчиняти будь-які дії щодо припинення права на землекористування ділянками. Відповідно, неможливо внести запис до Державного земельного кадастру про припинення Забудовнику права на використання земельних ділянок.

А відтак,
договір оренди земельних ділянок, укладених між Київрадою та ТОВ «Контактбудсервіс», залишається чинним, Забудовник продовжує бути законним користувачем цієї землі й не планує припиняти будівельні роботи.

Варто наголосити, що й сама мотивація до ухвалення такого рішення, про начебто існування заборгованості з орендної плати, є неправдивою. Довідка Державної фіскальної служби України підтверджує, що таких боргів не існує. А саме ця структура – єдина, що володіє правом встановлювати факти наявності боргів. Цим самим повністю спростовується інформація Департаменту земельних ресурсів КМДА.

Мер міста на своїй сторінці у Facebook відкрито дав доручення позапланово винести на розгляд питання про розірвання договорів оренди земельних ділянок, укладених з ТОВ «Контактбудсервіс», і закликав депутатів підтримати це рішення. Насправді, це було зроблено в обхід процедури підготовки питання до розгляду на сесії. Оскільки, на момент голосування висновок Департаменту земельних ресурсів КМДА був відсутній. Цей допис у Facebook є яскравою ілюстрацією того, як мер європейського міста ігнорує право й закон.

Таке безпідставне та системне перешкоджання будівництву нового житлового масиву ми сприймаємо, як тиск на забудовника з боку Київської міської ради та перевищення своїх повноважень особисто Київським міським головою Віталієм Кличком.

Ми більше не сприйматимемо жодних ультиматумів на нашу адресу. Всі можливі заходи та аргументи аби вирішити це питання в конструктивному руслі на рівні керівництва міста Києва, наразі, вичерпані. Зважаючи, що рішення про розірвання договору оренди земельних ділянок було ухвалено з порушенням процедурних моментів і є незаконним, ми не бачимо жодних підстав для зупинки будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

Своє право на гідні умови ведення бізнесу в європейській столиці ми доводитимемо в судовому порядку та інших державних і правоохоронних органах.Рішення Київради найближчим часом буде оскаржено до суду у зв’язку з його незаконністю.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у відкритому судовому засідання в якості вільних слухачів, щоб наочно пересвідчитись, що Київрада, наразі, залишається інструментом впливу в руках недобросовісних київських чиновників (про дату слухання справи інформація на сайті буде розміщена додатково).

Заявляємо, що докладатимемо максимум зусиль для захисту інтересів інвесторів та законного будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».