ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
08.02.2019
Шановні інвестори ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»!

Повідомляємо, що Господарський суд м. Києва прийняв позов ТОВ «Контактбудсервіс» про визнання недійсним та скасування рішення Київської міської ради від 31.01.2019 року про розірвання договорів оренди земельних ділянок, на яких здійснюється будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

На забезпечення зазначеного позову суд розглянув і задовільнив заяву позивача й 08 лютого 2019 року виніс ухвалу. Цим документом забороняється до винесення рішення по суті, обмежувати будівництво або створювати будь-які перешкоди проведенню робіт та доступу до будівельного майданчика.

Зокрема, в ухвалі зазначається, що Департаменту земельних ресурсів Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради та будь-яким іншим особам заборонено вчиняти будь-які дії щодо державної реєстрації прав, внесення відомостей до Державного земельного кадастру, зокрема, щодо припинення права оренди (іншого речового права) земельних ділянок переданих ТОВ «Контактбудсервіс».

Цією ж ухвалою заборонено Київській міській раді, КМДА, Департаментам земельних ресурсів та міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради, Комунальному підприємству «Київблагоустрій» та іншим особам, підприємствам, установам та організаціям, іншим особам заборонено будь-яким способом перешкоджати або накладати обмеження щодо використання зазначених земельних ділянок, перешкоджати проведенню на земельних ділянках підготовчих та будівельних робіт, обмежувати доступ будівельної техніки та робочої сили, здійснювати демонтаж тимчасової огорожі будівельних майданчиків, виконувати інші дії, що перешкоджають будівництву.

На підставі викладеного, наголошуємо, що будь-яка протидія будівництву, спричинена будь-ким і на будь-якому рівні буде  незаконною й матиме  правові наслідки.

А відтак повідомляємо, що будівельні роботи на ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» будуть продовжені.