ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
03.07.2019
ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ Ж/М «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»!

Повідомляємо вам, що  02.07.2019 р. Господарський суд міста Києва підтримав правову позицію забудовника і прийняв рішення про визнання недійсним та скасування рішення Київської міської ради від 31.01.2019 №3/6659, яке передбачало розірвання договорів оренди земельних ділянок, призначених для будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

Оголошуючи вступну та резолютивну частини рішення, суд наголосив, що головною причиною визнання рішення Київської міської ради недійсним є те, що воно прийняте в період дії ухвали Господарського суду м. Києва від 25.05.2018р. Вказана ухвала забороняє Київській міській раді вчиняти будь-які дії, направлені на розірвання договорів оренди з користувачем земельних ділянок.

Нагадуємо, що зазначена ухвала на сьогоднішній день залишається чинною, пройшла усі стадії судового оскарження і не може бути скасована. У зв’язку з цим, Київрада не має права повторно приймати рішення про припинення оренди земельних ділянок.

Також варто зауважити, що в судовому засіданні представник Київської міської ради Олексій Петренко намагався усіляко затягнути розгляд справи, звертаючись до суду з необґрунтованими клопотаннями про відкладення судового засідання на іншу дату.

Цікавим виглядає той факт, що адвокат Олексій Петренко одночасно представляє інтереси ГО «Екопарк Осокорки» в інших судових процесах, направлених проти діяльності забудовника ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ». Таку  обставину ми розцінюємо як безпосередній доказ спільності  дій та інтересів між Київрадою та ГО «Екопарк Осокорки».