ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
29.07.2019
ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ ж/к «ЕВРИКА»!

Наша спільна робота та зусилля спрямованні на привернення уваги новообраного Президента та його Офісу до проблем, що виникли в процесі будівництва ж/к «ЕВРИКА» та тиску з боку структур КМДА і НБУ, дають свої позитивні результати.

Офіс Президента України відреагував на колективне звернення інвесторів та направив відповідні листи до Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Київської міської державної адміністрації з проханням розібратися в ситуації.

При Мінрегіоні створено спеціальну комісію, в рамках роботи якої вже проведено З засідання, де окреслено коло проблем, визначено терміни для їхнього вирішення та відповідальні структури.

За дорученям заступника міністра Л. Р. Парцхаладзе в приміщенні КМДА відбулося засідання Комісії по об’єктам незавершеного будівництва під головуванням В. І. Непопа. В ході засідання цієї Комісії було обговорено  ситуацію та причини, що перешкоджають будівельному процесу й роздано доручення відповідним департаментам та службам.

Нажаль, Комунальна корпорація «Київавтодор» займає деструктивну позицію та небажання сприяти вирішенню проблем, що виникли в процесі будівництва ж/к «ЕВРИКА». Керівництво КК «Київавтодор» без поважних причин затягує погодження проектної документації на інженерні мережі дощової каналізації. Це призводить до порушення термінів будівництва та здачі будинків в експлуатацію. Такі дії однієї з підконтрольних структур КМДА дискредитують органи місцевого самоврядування та керівництво столиці і йдуть врозріз задекларованих Президентом України принципів захисту інвестицій та умов ведення бізнесу.

Ми сподіваємося, що такі дії керівництва КК «Київавтодор» не повинні залишитися без належної оцінки столичної влади.

Особливо хочемо наголосити та подякувати за активну позицію ініціативній групі інвесторів ж/к «ЕВРИКА», які разом з нами долучилися до процесу вирішення проблемних питань.
Запевняємо, що Банк «АРКАДА» докладе максимум зусиль та вживатиме всіх необхідних заходів аби виконати свої зобов’язання перед довірителями.