ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
12.09.2019
 ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ!
 
АТ АКБ «АРКАДА»  з розумінням ставиться до проведення мирної акції, ініціаторами якої стали  інвестори ж/м «ПАТРІОТИКА» (ж/б «Львівський» №26), а також цілком підтримує їхнє бажання якнайшвидше отримати ключі від квартир, в будівництво яких вони вклали власні кошти.
 
Разом з тим, застерігаємо учасників акції від радикальних дій. Закликаємо зберігати спокій і не піддаватися на провокації та заклики до силового проникнення на будівельний майданчик. Об’єкт перебуває  під охороною й, з метою безпеки, доступ сторонніх осіб заборонено.
 
В свою чергу, наголошуємо, що через тимчасові протиріччя з КМДА та протидію й тиск з боку НБУ, керівництво банку робить все можливе аби забезпечити пришвидшення будівельних робіт зі спорудження житлових будинків. На сьогоднішній день забудовник виконав всі необхідні роботи, передбачені проектом щодо прокладання комунікаційних мереж, і створив належні умови для  забезпечення житлового будинку «Львівський»(№ 26) теплом та світлом.

При цьому зазначаємо, що терміни прийняття будинку в експлуатацію, наразі,  залежить не стільки від забудовника, як  від рішень та дій керівництва місцевої влади.