ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ ж/м «ПАТРІОТИКА» та ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»

 До списку всіх новин
09.10.2019

ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ ж/м «ПАТРІОТИКА» та «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»!

Сьогодні, 09.10.2019 забудовник ж/м «ПАТРІОТИКА» та ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» Товариство з обмеженою відповідальністю «Будеволюція» здобув чергову важливу перемогу в судових процесах з Київською міською владою.

Господарським судом м. Києва винесено рішення у справі №910/7707/19 про стягнення з місцевого бюджету на користь забудовника  365 млн. грн.  в якості компенсації витрат, понесених на будівництво інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва.

Нагадаємо, що структурні підрозділи КМДА тривалий час ухиляються від прийняття у комунальну власність побудованих забудовником для міста Києва (на виконання виданих забудовнику технічних умов) об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури та компенсації забудовнику понесених на це витрат.

Не проведення компенсації забудовнику вказаних витрат унеможливлює направлення цих коштів на добудову об’єктів, у будівництво яких залучені кошти інвесторів.

Тому, рішення Господарського суду м. Києва передусім захистило законні права та інтереси інвесторів у будівництво, за кошти яких фактично побудовані об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури міста.

Очікуємо, що Київська міська рада затягуватиме виконання винесеного рішення шляхом його оскарження в апеляційному порядку (внаслідок чого рішення суду не набуде чинності до завершення перегляду справи судом апеляційної інстанції).

Забудовник оптимістично оцінює перспективи апеляційного розгляду справи, оскільки представники Київської міської ради не надали суду переконливих аргументів, які б викликали сумніви у підтвердженій належними доказами правовій позиції  забудовника.

Забудовник у партнерстві з Банком «АРКАДА» й надалі докладатиме максимальних зусиль з метою захисту залучених інвестицій та інтересів інвесторів.