ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
22.11.2019

Шановні партнери, клієнти та відвідувачі банку «АРКАДА»!

Ми продовжуємо інформувати вас про останні події в діяльності банку «АРКАДА» і оперативно реагувати на поширення недостовірної інформації. 

Повідомляємо, що 21.11.2019 р. Президент АТ АКБ "АРКАДА" Паливода К.В. та в.о. Голови Правління Ковальчук Т.М. відвідали Національний банк України, де обговорили з представниками регулятора плани АТ АКБ «АРКАДА» щодо запровадження новітніх цифрових технологій в діяльності  банку з метою запуску нових продуктів на ринку житлової нерухомості та підвищення якості обслуговування клієнтів.

Звертаємо вашу увагу, що  інформація, яка з'явилася на деяких інтернет-ресурсах з посиланням на джерела в НБУ, що нібито того ж дня, Національний банк України відмовив Ковальчук Т.М. у погодженні призначення її кандидатури на посаду Голови Правління АТ АКБ «АРКАДА», не відповідає дійсності.
 
Наголошуємо, що  це питання 21.11.2019 р. не порушувалося. Погодження Ковальчук Т.М.  Національним банком України на посаду Голови Правління АТ АКБ «АРКАДА» відбуватиметься шляхом проведення співбесіди кандидата з правлінням НБУ. Дата такої співбесіди ще не призначена.
 
Ковальчук Т.М. до цього тривалий період  обіймала посаду заступника Голови Правління АТ АКБ "АРКАДА"  й добре розуміється  на всіх  процесах  діяльності банку. Тому ми позитивно оцінюємо перспективи погодження регулятором її кандидатури на  посаду керівника банку.
 
Нагадуємо, попередній Голова Правління та мажоритарний акціонер банку Паливода К.В. з 30.09.2019 р.  перейшов  на посаду Президента АТ АКБ «АРКАДА" і планує зосередитися на питаннях щодо розвитку фінансової установи.
 
Нажаль, час від часу недобросовісні оглядачі поширюють недостовірну інформацію, викривляючи факти, єдиною метою яких є збільшення переглядів власних сайтів та сторінок у соціальних мережах.
 
Пресс-служба АТ АКБ «АРКАДА» уважно стежитиме за публікаціями стосовно діяльності банку та надаватиме повну й достовірну інформацію щодо всіх важливих подій. У випадку появи  повідомлень про діяльність  банку на інформаційних ресурсах  просимо перевіряти таку інформацію на сайті банку «АРКАДА» або надсилати запити на електронну пошту dom@arkada.ua.
 
Ми оперативно надаватимемо відповіді на запитання.