ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

 До списку всіх новин
28.11.2019

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖУРНАЛІСТІВ, ПРЕДСТАВНИКІВ  ЗМІ, БЛОГЕРІВ ТА ЛІДЕРІВ ЕКСПЕРТНОЇ ДУМКИ!

Розуміючи важливість засобів масової інформації в сучасному світі, АТ АКБ «АРКАДА» завжди намагався бути максимально відкритим для журналістів, громадських діячів та експертів, забезпечуючи доступ до інформації про діяльність банку та процеси, що відбуваються за нашої участі.

Ми з повагою ставимось до права кожного висловлювати власні думки та позиції. Але, разом з тим, ми сподіваємося на професійність та неупередженність ЗМІ, а також на об’єктивність матеріалів та дотримання стандартів журналістської етики. 

Натомість, останнім часом окремі медійні ресурси поширюють неправдиву інформацію, що не підкріплена відповідними документами та фактами. Лише протягом останнього  місяця прес-службою банку було розміщено близько 7 спростувань на нашому офіційному сайті. Втім практика поширення дезінформації на окремому Інтернет-ресурсі не припиняється. Це є прямим доказом  цілеспрямованої інформаційної атаки проти АТ АКБ «АРКАДА», метою якої є  дискредитувати керівництво та  завдати шкоди репутації банку.

При цьому варто наголосити,  що дедалі частіше  така інформація  є не лише  недостовірною, а  й абсолютно некомпетентною. Про це свідчить термінологія, що застосовує автор таких повідомлень та його посилання на непідтверджене джерело, від якого нібито інформація отримується.  Все це є яскравим підтвердженням фейку.
Зауважимо, що подібні інформаційні вкиди, як правило,  робляться на замовлення та за відповідну винагороду й розраховані на людей, які задовольняються чутками, не перевіряючи достовірність такої інформації.  

Тому окремо звертаємося до наших партнерів, клієнтів та довірителів, не сприймати всерйоз інформацію, яка не підтверджена фактами, документами та офіційними джерелами. Поважайте себе, і цінуйте свій час, не дозволяйте шахраям маніпулювати вами. Така порада буде корисною всім, хто стежить за ситуацією навколо банку «АРКАДА», моніторить  новини з тегом «Банк «Аркада» або готує подібні матеріали.

Шановні журналісти, представники ЗМІ, блогери та лідери експертної думки! Пам’ятайте, що спокушаючись на тимчасовий заробіток і розповсюдження  неправдивої інформації, ви руйнуєте залишки власної репутації й знищуєте довіру до незалежної журналістики. 

Шановні колеги! Ми цінуємо ваш внесок  у розвиток українського суспільства та з повагою ставимося до вашої роботи. Тому закликаємо чесних та об’єктивних журналістів долучитися до боротьби з  корупцією та зловживанням владою  за відстоювання законності в нашій державі.

ДЯКУЄМО НАШИМ КЛІЄНТАМ ТА ПАРТНЕРАМ, ЯКІ ВСУПЕРЕЧ ЧИСЛЕННИМ АТАКАМ НА АТ АКБ «АРКАДА» ЗАЛИШАЮТЬСЯ НАШИМИ СОЮЗНИКАМИ!

 

Прес-служба
АТ АКБ «АРКАДА»