ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ Ж/М «ПАТРІОТИКА»

 До списку всіх новин
03.12.2019
За інформацією наданою Замовником будівництва (ТОВ “БУДЕВОЛЮЦІЯ”) житлового масиву “ПАТРІОТИКА”, станом на сьогодні склалась критична ситуація щодо зовнішнього освітлення на масиві. Так, вже понад 9 місяців підрозділом КМДА (КП “Київміськсвітло”) навмисно затягувалась процедура підписання актів прийому — передачі змонтованого обладнання, мереж зовнішнього освітлення. 

Після надання пакету документів до Департаменту комунальної власності КМДА для видачі розпорядження, щодо прийняття до комунальної власності вище зазначених мереж з зарахуванням пайової участі, від Департаменту отримано відповідь щодо безоплатної передачі мереж зовнішнього освітлення, якою категорично не згоден Замовник ТОВ “БУДЕВОЛЮЦІЯ”. 

Такий крок в черговий раз свідчить про небажання місцевих органів влади працювати в рамках чинного Законодавства. На сьогодні борг КМДА перед ТОВ “БУДЕВОЛЮЦІЯ” складає понад 365 млн.грн. за позаквартальні інженерні мережі, які передані на баланс відповідним комунальним підприємствам. Але повертати ці кошти місцеві чиновники не збираються.  Тому  Замовник в судовому порядку стягує витрачені ним кошти з міського бюджету.
 
Зазначаємо, що на даний момент, оплата за зовнішнє освітлення на масиві “ПАТРІОТИКА” здійснюється за рахунок ТОВ “БУДЕВОЛЮЦІЯ” з коштів ФФБ, які б могли бути направлені на будівництво не введених в експлуатацію житлових будинків.
 
Сьогодні докладаються максимальні зусилля для активації робіт на не завершених будівництвом об'єктах (11-ти будинках масиву), і для цього необхідно акумулювати значні кошти.
 
Враховуючи викладене вище, ТОВ “БУДЕВОЛЮЦІЯ” вимушено прийняте “непопулярне” рішення про щоденне відключення  зовнішнього  освітлення на житловому масиві “ПАТРІОТИКА” після 22:00 з 03 грудня 2019 року.