БУДІВНИЦТВО ЕЛЕКТРОПІДСТАНЦІЇ ВІДНОВЛЕНО

 До списку всіх новин
04.12.2019
БУДІВНИЦТВО ЕЛЕКТРОПІДСТАНЦІЇ ВІДНОВЛЕНО

Шановні довірителі, інвестори та мешканці Дарницького району!

Повідомляємо вам, що будівництво електропідстанції на Осокорках відновлено. 

Керуючись рішенням найвищої судової інстанції України, яким поновлено чинність дозволу на будівництво електропідстанції, забудовник цього тижня розпочав встановлювати паркан аби продовжити роботи на будівельному майданчику.

Верховний Суд 08.10.2019 року виніс остаточне рішення, яким  підтвердив законність спорудження  ПС110/10 на цій території.

Наразі, на Лівому березі столиці відчувається гостра потреба в додаткових електропотужностях, а взимку спостерігаються віялові відключення. За експертною оцінкою, нинішня електропідстанція перевантажена,  давно технологічно застаріла й  може вийти з ладу в будь-який момент. А відтак, існує реальний ризик, що жителі величезного масиву  залишаться без світла.

Нова ж електропідстанція, в майбутньому дозволить забезпечити безперебійною подачею електроенергії не лише будинки в ж/м «ПАТРІОТИКА» та «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», але й значної частини Дарницького району.

Зважаючи на важливість спорудження цього технологічного об’єкта, закликаємо киян та мешканців Дарницького району утриматися від будь-яких радикальних дій, що перешкоджатимуть законному будівництву електропідстанції  ПС110/10 на Осокорках.

Звертаємо увагу наших довірителів, що відновлення будівництва електропідстанції на Осокорках,  є  яскравим свідченням, що ми виконаємо взяті на себе зобов’язання!