СПІВПРАЦЯ З INDUSTRIAL INNOVATION GROUP (ОАЕ)

 До списку всіх новин
05.12.2019
АТ АКБ «АРКАДА» та INDUSTRIAL INNOVATION GROUP (ОАЕ)  обговорили напрямки подальшої співпраці в рамках Меморандуму про створення фінансово-промислового альянсу з метою запуску першого регіонального продукту – платформи для обміну даними KYC («знай свого клієнта»), який був підписаний сторонами 16.10.2019 року в Києві.
Президент  банку «АРКАДА» Паливода  К. В. та генеральний директор  INDUSTRIAL INNOVATION GROUP Тарьям Матара Тарьям свою робочу зустріч присвятили відзначенню  48-го Національного дня Об’єднаних Арабських Еміратів. В рамках ділової розмови  партнери  визначили конкретні завдання в процесі    впровадження першого в Україні блокчейну  даних і вимірної одиниці «ОдІн» - як основи мобільної платформи «Електронна Україна».

З нагоди цього свята  02.12.2019  в Посольстві ОАЕ в Україні відбулося офіційне святкування,  куди запросили відомих  українських державних діячів, політиків та представників великого бізнесу. Відкриваючи захід  Надзвичайний і Повноважний Посол ОАЕ в Україні Салем Ахмед Аль-Каабі наголосив, що ОАЕ та Україна мають багато спільних інтересів у різних сферах життєдіяльності,  тому що співпадають  основні цінності  та підходи в питаннях   розвитку суспільства. Він зазначив, що двосторонні взаємини між ОАЕ та Україною є багатогранними, швидко набирають обертів і підкріплені широкими торговельними  та економічними зв’язками.

В розвиток взаємовигідного співробітництва між нашими країнами може стати приклад співпраці між і АТ АКБ «АРКАДА» та  компанією INDUSTRIAL INNOVATION GROUP (ОАЕ), що є світовим лідером у ІТ-сфері щодо масштабованих ідентифікаційних рішень. Президент банку «АРКАДА» Паливода К.В.  та генеральний  директор  INDUSTRIAL INNOVATION GROUP Тарьям Матара Тарьям підтвердили  необхідність реалізації Меморандуму про створення фінансово-промислового альянсу та окреслили  найближчі   плани  по його втіленню.

Проектом співпраці між партнерами передбачено створення платформи,  що підвищить рівень комфорту для клієнтів у банківському секторі. Це стосується швидкості банківських операцій, захисту інформації та мінімізації проміжних кроків. Завдяки впровадженню таких прогресивних технологій як  блокчейн, ініціатива сприятиме  більш швидкій і безпечній ідентифікації клієнта та обміну супутньою документацією.

 

16.10.2019

ВПЕРШІ В УКРАЇНІ: ОДІН І БЛОКЧЕЙН