КОВАЛЬЧУК Т.М. - ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ БАНКУ «АРКАДА»

 До списку всіх новин
12.12.2019

Шановні довірителі, клієнти та партнери!

Повідомляємо, що з 12 грудня 2019 року Ковальчук Тетяна Миколаївна офіційно заступила на посаду Голови Правління АТ АКБ «АРКАДА». Попередньо 11.12.2019р. Національний банк України погодив її кандидатуру на призначення керівником банку.  

До отримання погодження Національного банку України Ковальчук Т.М. очолювала банк в статусі виконуючого обов’язки Голови Правління АТ АКБ «АРКАДА» в період з 01.10.2019р. по 11.12.2019р.

Також інформуємо,  що 06.12.2019 року  НБУ погодив   призначення на посаду заступника голови Правління АТ АКБ «АРКАДА» Настоящого В. В, а директора Департаменту правового забезпечення банку   Омельчука П. І. –  на посаду члена Правління банку.    

Погодження  Національним банком України запропонованих  кадрових призначень  від банку «АРКАДА» свідчить про  підтримку національним фінансовим регулятором політики нашого банку стосовно структурних змін та процесу  трансформації.  

Нагадуємо, що наразі в банку проходить процедура трансформації з метою консолідації наших зусиль для реалізації рішучих планів щодо підвищення ефективності діяльності банку, поліпшення фінансового стану та операційних процесів.