ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
22.01.2020
ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ ТА ДОВІРИТЕЛІ!

АТ АКБ «АРКАДА» поважає ваше право й з розумінням ставиться до бажання продемонструвати свою позицію стосовно ситуації, що склалася навколо будівництва ж/к «ЕВРИКА», ж/м «ПАТРІОТИКА» та ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».
 
Разом з тим, застерігаємо вас від будь-яких радикальних дій під час організації та проведення масових заходів і мітингів, що заплановані на 23.01.2020 р. та 07.02.2020 р. Зважаючи на заклики «переходити до серйозних дій», переконливо просимо не піддаватися на провокації та не вчиняти протиправних дій, що можуть стати підставою для адміністративної або кримінальної відповідальності.
 
Будівля АТ АКБ «АРКАДА» - це об’єкт, що перебуває під охороною, тому попереджаємо, що з метою безпеки працівників та відвідувачів банку, проводитиметься документування та відеозапис всіх подій.
 
Сподіваємося на вашу поміркованість, просимо зберігати спокій та не давати волю емоціям і діям, що можуть дестабілізувати ситуацію в центрі столиці.
 
Зі свого боку висловлюємо щиру підтримку вашим прагненням  якнайшвидше отримати ключі від квартир, в будівництво яких ви вклали власні кошти і запевняємо, що виконаємо свої зобов’язання й робимо все можливо аби наблизити таку перспективу.