ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
06.02.2020


ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ, КЛІЄНТИ ТА ПАРТНЕРИ!

Згідно чинного законодавства, ми зобов'язані поінформувати вас, що у зв’язку з проведенням масової акції за участі інвесторів, 07.02.2020р. можливі обмеження щодо доступу до приміщення банку «АРКАДА» з 9.00 до 11.00 години. Тому просимо зважати на це, плануючи відвідування банку.
 
Звертаємо вашу увагу, що будинок АТ АКБ «АРКАДА» - це об’єкт зі спеціальним статусом і перебуває під охороною, тому з метою безпеки працівників та відвідувачів банку, проводитиметься додатково документування та відеозапис всіх подій.
 
Разом з тим, застерігаємо учасників акції від будь-яких радикальних та протиправних дій, що можуть дестабілізувати ситуацію в урядовому кварталі та центрі столиці. Ми з вами разом пройшли тривалий і непростий шлях відстоювання наших прав і, наразі, очікуємо важливих результатів та ключових судових рішень. Тому переконливо просимо зберігати спокій та не піддаватися на провокації аби не зруйнувати попередні результати спільної роботи й  не  зашкодити процесам щодо врегулювання проблем з будівництвом ваших квартир.