ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 До списку всіх новин
27.05.2020
За ініціативи групи інвесторів житлових комплексів  «ПАРТІОТИКА», «ЕВРИКА» та «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» 27.05.2020р. в приміщенні КМДА відбулася зустріч Київського міського голови Кличка В.В за участі  представників АТ АКБ «АРКАДА», інвесторів та керівників  департаментів міської адміністрації. 

У своєму вступному слові Віталій Кличко, окресливши коло проблем навколо будівництва, висловив свою готовність  щодо знаходження конструктивних рішень  задля врегулювання ситуації.

В свою чергу, інвестори наголосили на своїх намірах та планах щодо  рішучого відстоювання  права на отримання житла та озвучили вимоги  аби змусити всі сторони виконувати свої зобов’язання.

Голова Правління АТ АКБ «АРКАДА» Ковальчук Т. М. пояснила ситуацію та характеризувала  фактичний стан справ. При цьому вона  акцентувала увагу присутніх на тому, що банк підтверджує  свою готовність завершити будівництво цих житлових комплексів. Разом з тим, як зазначила Тетяна Ковальчук,  вирішення проблеми залежить від  того, наскільки відповідально всі  сторони, що причетні до нинішньої ситуації, поставляться до  виконання своїх зобов’язань.

Одне з головних питань, що порушила  Голова Правління АТ АКБ «АРКАДА» перед керівництвом міста, -  це пошук можливостей щодо якнайшвидшої компенсації за вже побудовані інженерні мережі та споруди   в розмірі 365 млн. гривень.  Також важливим аспектом, що сприятиме  ефективності будівництва, є перспектива продовження договорів оренди земельної ділянок, де відбувається будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» .  

Мер столиці Віталій Кличко з розумінням поставився до озвучених питань, й, завершивши першу частину тристоронньої зустрічі, доручив своїм заступникам продовжити обговорення конкретних механізмів їхнього розв’язання.

В продовження розмови заступник міського голови В. Непоп та головний архітектор м. Києва О. Свістунов порушили питання щодо коригування проекту ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»  та обговорення його  на засіданні Архітектурної містобудівної ради. Хоча при цьому вони та особисто Київський міський голова В. Кличко в ході тристоронньої зустрічі визнали,  що проект дійсно зазнав суттєвих якісних змін. Зокрема, збільшено площу зелених зон, зменшено щільність житлової забудови та  збережено будівництво  соціальної інфраструктури.

На сьогодні забудовник  уже передав місту схему скоригованого генерального плану проекту ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».  

Тому, зважаючи на факт такого визнання, ми здивовані, що заступник міського голови В.Непоп та головний архітектор м.Києва О.Свістунов  наполягають на обов’язковому  розгляді проекту на засіданні Архітектурної містобудівної ради, яка є лише дорадчо-консультативним органом.

Сподіваємося, що в подальшому процесі  обговорення це питання буде знято.