ПРЕС-СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

 До списку всіх новин
28.05.2020

Ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка Губерським Л.В. була проведена робоча нарада за участю Президента АТ АКБ «АРКАДА» Паливоди К.В. та директора ТОВ «Аркада-Будівництво» Дем’янова І.О.  У  рамках  співпраці сторони обговорили питання щодо будівництва ж/к «ЕВРИКА». Ректор Губерський Л.В наголосив, що в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка глибоко стурбовані ситуацією, яка склалася з будівництвом житлових будинків у ж/к «ЕВРИКА». Разом з тим, він вчергове вказав на питаннях щодо виконання ТОВ «Аркада-Будівництво» своїх зобов’язань за Договором – доручення № 01-2013 від 14.01.2014р. в частині дотримання строків будівництва житла.

У свою чергу Президент АТ АКБ «АРКАДА» Паливода К.В поінформував про реальний стан справ і запевнив у безумовності виконання взятих на себе зобов’язань по завершенню  будівництва об’єктів, зокрема, будинків ошуканих інвесторів №3,4,9 та строків введення в експлуатацію  житлових будинків №14,18.

Сторони ухвалили рішення, що ТОВ «Аркада-Будівництво» має подати до університету  розгорнуту інформацію щодо плану завершення будівельних робіт у житлових будинках у складі ж/к «ЕВРИКА», зокрема, й  будинків № 3, 4, 9., задля подання її як обґрунтування необхідності внесення змін до розпорядження КМУ від 11.12.13 №1063-р.
 
Університет,  своєю чергою,  прийме до відома директивний графік завершення будівництва комплексу житлових будинків та  зобов’язується здійснювати  контроль за  ходом виконання плану щодо завершення будівельних робіт у житлових будинках у визначені директивним графіком терміни. А також університет інформуватиме  МОН України про хід будівництва житлових будинків ошуканих інвесторів, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.12.2013 р. № 1063-р.
 
Разом з тим, ректор КНУ імені Тараса Шевченка Губерський Л.В висловив сподівання на розуміння та підтримку з боку органів центральної влади та місцевого самоврядування, від яких залежить продовження повномасштабного будівництва житла в ж/к «ЕВРИКА».