ПОВІДОМЛЕННЯ

 До списку всіх новин
26.06.2020

ШАНОВНІ ІНВЕСТОРИ!

25 червня 2020 року слідчими та оперативними підрозділами Національної Поліції м.Києва в центральному офісі АТ АКБ «АРКАДА», а також в офісах підприємств, які перебувають з банком у ділових відносинах, було проведено масштабний обшук.

Приводом для обшуку, який був описаний в клопотанні слідчого Нової Поліції і зазначається в якості підстави в ухвалі Голосіївського районного суду міста Києва, є наступне:

«АТ АКБ «АРКАДА» отримує від Національного банку України кредити для рефінансування наданих кредитів. Однак отримані грошові кошти банком не використовуються за призначенням».

Очевидно, що вказане припущення, наведене в клопотанні слідчого та ухвалі суду, є абсурдним, оскільки банк «АРКАДА» вже близько 10 років не звертався до Національного банку України з клопотанням щодо отримання рефінансування. Інші припущення, викладені в документах слідчого, мають аналогічний рівень обґрунтованості і так само не відповідають дійсності.

Факт проведення обшуку створив для банку лише незручності в роботі, які не вплинули і не вплинуть на діяльність банку в цілому. Проте, роботу банку в певній мірі ускладнює накладений з ініціативи слідчого арешт на активи банку, призначені для продажу. За рахунок вказаних активів банк планував завершити будівництво будинку №26 Львівський, про що банк на фінальній стадії перемовин узгоджує позиції з головним підрядником з будівництва вказаного будинку.

У вказаних діях банк вбачає певний тиск на свою діяльність з боку місцевої поліції. Мотиви вказаних дій для банку залишаються незрозумілими, оскільки привід для обшуку є штучним, а припущення щодо можливих порушень – безперспективні з юридичної точки зору.

Незважаючи на вищенаведене, АТ АКБ «АРКАДА» й надалі активно докладатиме максимальних зусиль для завершення будівництва існуючих об’єктів. Для реалізації зазначених завдань банк діятиме виключно у правовому полі і закликає до аналогічного підходу слідчих Національної Поліції м. Києва та представників інших органів влади, які мають відношення до ситуації, що склалася навколо будівництва.

Також просимо інвесторів не залишатися осторонь вказаної події та взяти зазначену ситуації на громадський контроль.