ОНОВЛЕНИЙ ПРОЕКТ Ж/М «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»

 До списку всіх новин
11.08.2020
ОНОВЛЕНИЙ ПРОЕКТ Ж/М «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»

ПОСТ-РЕЛІЗ

«ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»  - це масштабний проект, який передбачає комплексну забудову житлового масиву, що має свою містобудівну логіку й враховує природні особливості цієї території - так зазначив Георгій Духовичний  -  віце-президент Київської організації Національної спілки архітекторів України, керівник архітектурної майстерні, який є автором оновленого ескізного проекту забудови житлового масиву «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» («Комплексна забудова території об’єктами житлового і соціально-побутового призначення (1, 2, 2а мікрорайони) житлового масиву Осокорки-Центральні у Дарницькому районі м. Києва. 2 черга будівництва»).
 
Презентація нового ескізного проекту забудови відбулася 11.08.2020 р. в рамках прес-конференції, що пройшла в приміщенні головного офісу АТ АКБ «АРКАДА» аби поінформувати громадськість  про її нові особливості  напередодні проведення архітектурно-містобудівної ради, де вже втретє обговорюватиметься  перспективи   будівництва  ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ»
 
Розповідаючи про деталі цієї забудови, Георгій Духовичний запевнив, що загалом, технологія   будівництва враховуватиме побажання майбутніх мешканців та  відповідатиме сучасним будівельним тенденціям містобудування. Разом з тим, архітектор зазначив, що реалізація цього проекту стане показовим  прикладом застосування принципів «зеленого будівництва» в містобудівній практиці України та нових підходів до просторового планування території .

Зокрема, скорегований проект передбачає зменшення вдвічі житлової забудови (замість 43 будинків планується побудувати  25). Окрім житла тут  мають спорудити 3 школи на 2 160 місць і 3 дитячих садочки на 520 місць.
Для шанувальників активного відпочинку та спорту запропонують  два стадіони, один з яких – олімпійського масштабу, а також дитячі та спортивні майданчики. Проектом передбачено також будівництво Центру медичного обслуговування, заплановано місця для розміщення торгово-разважальних  об’єктів, запропоновано нове рішення щодо збільшення паркомісць.

Георгій Духовичний зауважив,   що реалізація  цього проекту є практично викликом для  інших будівельних  компаній, що, здебільшого, підходять за остаточним принципом до спорудження інфраструктури та   благоустрою території. 

В присутності журналістів архітектор наголосив, що оновлений ескізний проект повністю змінює попередню філософію  будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» і скорегований з урахуванням рекомендацій  та зауважень, що були висловлені в ході архітектурно-містобудівної ради, яка відбулась 15.07.2020 р.