ОГОЛОШЕННЯ COVID!

 До списку всіх новин
19.10.2020

ОГОЛОШЕННЯ COVID!

До уваги кредиторів та клієнтів АТ АКБ «АРКАДА», а також довірителів ФФБ та ФБУ, управління якими здійснюється АТ АКБ «АРКАДА».

Повідомляємо, що у зв’язку з підтвердженням діагнозу COVID-19  у співробітників АТ АКБ «АРКАДА», враховуючи обмеження та рекомендації, встановлені відповідними постановами КМУ щодо запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARs-CoV-2, а також враховуючи рекомендації Міністерства охорони здоров’я України щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, наказом в.о. уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ АКБ «АРКАДА» від 19.10.2020 року введено наступні карантинні обмеження:

  • з 19 жовтня 2020 року, тимчасово, з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекціїю COVID-19, запроваджено обмеження доступу відвідувачів до приміщень банку за адресою: м.Київ, вул. Ольгинська, 3, а також припинено проведення особистого прийому громадян уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ АКБ «АРКАДА»;

  • прийом заяв кредиторів та звернень громадян, тимчасово, з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекціїю COVID-19, здійснюється виключно за допомогою поштового зв’язку на адресу АТ АКБ «АРКАДА»: Україна, 01001, м. Київ, вул. Ольгинська, 3.

Про припинення карантинних обмежень або про їх подовження Вас буде проінформовано додатково.

Просимо поставитись з розумінням до тимчасово запроваджених карантинних заходів.