ПЕРШІ БУДИНКИ У Ж/М «ПАТРІОТИКА» ГОТОВІ ПІД ЗАСЕЛЕННЯ

 До списку всіх новин
24.12.2015

Житлові будинки «ПОДІЛЛЯ» та «ДИКАНЬКА»  у ж/м «ПАТРІОТИКА» готові під заселення та чекають на своїх мешканців!

Банк «АРКАДА» та ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» щиро вітають своїх інвесторів із початком заселення та запрошують 28 грудня 2015 року  отримати ключі від власних квартир у ж/б «ПОДІЛЛЯ»(№2)  та  ж/б «ДИКАНЬКА» (№7).

У зв‘язку з вашими численними зверненнями стосовно можливості заселення будинків за умов, якщо користувачами житлових приміщень буде укладено менше 75% Договорів про відшкодування витрат за надання житлово-комунальних послуг та послуг з утримання будинку і споруд та прибудинкової території, ТОВ «АРКАДА-ЖИТЛОСЕРВІС» прийняло рішення розпочати процес заселення будинків достроково.

Чекаємо на вас о 10 год. 30 хв. 28 грудня 2015 року  у приміщенні відділення Банку за адресою: ж/м «ПАТРІОТИКА», вул. Є.Чавдар, 32.  При собі обов’язково мати оригінал паспорту та Договір про відшкодування витрат за надання житлово-комунальних послуг та послуг з утримання будинку і споруд та прибудинкової території.

 

Вітаємо вас з Новим Роком у вашій новій оселі!

Детальна інформація за телефоном: (044) 254-22-22

 

«ПОДІЛЛЯ» та «ДИКАНЬКА» стали першими будинками, які приймають нових мешканців  наймаштабнішого житлового проекту - житлового масиву «ПАТРІОТИКА», який споруджується в Дарницькому районі міста Києва. Будівництво розпочато у травні 2014 року. Проектом забудови передбачено спорудження понад 30  багатоповерхових будинків з оптимальною інфраструктурою: школами, дитячими садками, приміщеннями соціально-побутового призначення, дитячими та спортивними майданчиками, майданчиками для відпочинку, паркінгом та гостьовими автостоянками.